Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
PROJEKT PASJA Aneta Esnekier - PolskieFirmy.net
PROJEKT PASJA Aneta Esnekier - Projektowanie i realizowanie szkoleń, nieszablonowe podejście do tworzenia imprez okolicznościowych i eventów, wynajem rzutników multimedialnych, czyli Pogotowie Sprzętowe... zobacz więcej »
Dane kontaktowe firmy:
40-082, Katowice
ul. Sobieskiego 27
Tel.: 506172555
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip: 634-202-77-61
 
Oferta firmy PROJEKT PASJA Aneta Esnekier:
PROPOZYCJE EVENTOWE

ArtPARA
Cykliczne eventy tematyczne, a w szczególności artystyczne. Hasło wywoławcze: Stań się swoją wizytówką! Zapraszam do udziału w wydarzeniach z PARĄ.

IVENTI
Nietuzinkowe imprezy i spotkania z Pasją. Ograniczać nas może jedynie wyobraźnia!

BRYDŻ ZNACZY MOST
Autorski pomysł z Pasją umożliwiający wykorzystanie gry w brydża sportowego w kameralnych eventach lub szkoleniach tematycznych. Inicjatywę wspiera EXBIS. Do zobaczenia w Brydżlandii.


PROPOZYCJE SZKOLENIOWE

TWÓJ PROJEKT PASJA
Praktczny autorski 6 godzinny warsztat uwzględniający psychologiczne i formalne aspekty zakładania działalności oraz porady związane z ubieganiem się o dofinansowanie z Powiatowego Urzędu Pracy.

WARSZTATY "SOFT"
Wachlarz szkoleń doskonalących tzw. umiejętności miękkie (soft skills) w zakresie wystąpień publicznych, autoprezentacji, obsługi klienta, zarządzania sobą w czasie, budowania efektywnego zespołu, rozwoju osobistego i w wielu innych dziedzinach. Warsztaty realizuję osobiście lub we współpracy z zespołem doświadczonych trenerów.


PROPOZYCJE INTERWENCYJNE

POGOTOWIE SPRZĘTOWE
Wynajem rzutników multimedialnych nie tylko w nagłych wypadkach! Zapoznaj się proszę z propozycjami wynajmu i skorzystaj z bieżącej promocji.

POGOTOWIE PREZENTACYJNE
Wsparcie przed wystąpieniem publicznym. Jeśli czeka Cię wystąpienie publiczne, masz przygotowaną mowę, a trema nie daje Ci spokoju, przygotowanie prezentacji PPT nie jest Twoją najmocniejszą stroną lub nie masz na to czasu - zapraszam na indywidualne konsultacje z dojazdem do Klienta. Wspólnie pokonamy problem!